Klanová Pravidla

Každý člen svým chováním na serverech reprezentuje svůj klan a měl by dodržovat následující pravidla:

Pravidlo pravidel s velkým P

Každý se alespoň jednou týdně podívá do KGB (Klanový Guestbook), jinak nasere Growsitche a ten smaže webovky.

1. Cheatování

Členové našeho klanu v žádném případě a za žádných okolností nepoužívají cheaty! Jakmile se toto u někoho prokáže, bude bez milosti vyloučen!

2. Turnaje a ligy

Vzhledem k tomu, že je náš tým zaregistrován v některých turnajích a ligách, je třeba, aby všichni znali a dodržovali také jejich pravidla. Proto si je každý musí nastudovat, aby nedocházelo k udělování trestných bodů apod.

3. Chování na serverech

Hráč by se měl chovat slušně, neměl by urážet, nebo jinak napadat ostatní hráče, ani když je k tomu vyprovokován. Ovšem, když do Vás nějaká lama bude hodně prudit, tak jí klidně vyfuckujte :-).

4. Docházka

Snažte se chodit pravidelně na tréninky, je to dobré jak pro zvýšení skillu, tak i pro sehranost týmu a nacvičení taktiky. Kdo se nebude moci zúčastnit, měl by dát někomu vědět, nebo napsat do klanového GB. Hráč může být pro opakovanou a neomluvenou absenci z klanu vyloučen. To samé dvojnásobně platí pro účast na zápasech.

5. Klanový tag

Při zápasech musí mít hráč zapnutý klanový tag, který vypadá takto:

Call of Duty 4: PBCrew'Nick

Call of Duty 2: PBCrew.cz ' Nick

6. Platby serveru

Poviností každého člena je přispívat na platby našeho společného serveru. Výše částky příspěvku se odvíjí od počtu členů v klanu, každý se na platbě podílí rovným dílem.

7. Srazy

Občas bysme se mohli sejít v hospodě a pořádně zachlastat...

Valid HTML 4.01 Transitional © 2006 by .:Growsitch:. Valid CSS