PB Crew Web Site

LANka 17.7.2017
Lanka nakonec proběhla, něco jsme zapařili a jsme o pár poznatků chytřejší. Přišli jsme na to, že jsme takový konzervy, že už nás na Lance nebaví hrát nic jinýho než CoD2 a CoD4 :) Tak to aspoň víme pro příště a nebudem se o nic jinýho ani pokoušet, ať nezabíjíme čas instalacema jinejch her. Všem děkuji za účast, rádi jsme Vás viděli a těšíme se na další. U koho bude teď?
Posted by: Growsitch
Stále žijem 26.5.2016
Jen si dovoluji dát světu vědět, že web po drobném výpadku stále žije, takže kdo má chuť nechť píše do GB klanového i veřejného. No a když už sem takhle cintám, tak to trochu rozmažu, už nemastíme CoD jako kdysi, máme ženy, muže a děti :) a už jsou novější hry a jiné zábavy. Stále ale rádi zavzpomínáme a tu a tam se i sejdeme, např. LAN party loni, doufám, že proběhne něco i letos. Takže good luck a good hunting všem, ať děláte co děláte a občas sem mrkněte.
Posted by: Growsitch
Veselé Velikonoce 13.4.2009
Z křížkem po funuse Vám přejeme Veselé Velikonoce :-)
Posted by: Growsitch
Tož novinka 22.2.2009
Tož dáme si novinku. Moraváci nás pořád seró, hlavně K-U-R-U-L a J-U-N-I, nicky jak prase :-).

Stenly je nasraté bo se mu nelíbí fotka ve členech, ale nám se líbí moc, takže Stenly tudle nudle.

Kuchta má občas krámy, ale jinak je to hodné kluk.

Jinak, dali jsme to dohromady s klukama z BPG, respektive s její částí v sestavě Štafetka, Adroš a Ňouma. Tož hošani vítejte a ať Vám to u nás fajně střílí.

Víc mě toho nenapadá, snad jen, že jsem si koupil autíčko na vysílačku jak malej fakan a bylo mi to trapný, tak jsem prodavačce sdělil, že to mám pro malýho :-) No nic, tak se mějte fajně a ná zavěr: "Strécó, máte na nose móchó. Šak ono tam bévá." A nebo taky: "Chodéme na rébé." Cheeers..
Posted by: Growsitch

Starší novinky

Valid HTML 4.01 Transitional © 2006 by .:Growsitch:. Valid CSS