Lukino a jeho Cinty

Přátelé není to obvyklé, nicméně rozhodli jsme se Vám podat zprávu o tom, co s člověkem udělá trocha skillu v počítačové hře. Tím člověkem není nikdo jiný než Lulino as LOLino as Luk!no. Sebrali jsme pár vtipných příspěvků z GB v@s cupu, který jsme kvůli němu slušně zaspamovali, za což se omlouváme, nicméně blbosti o nás nikoho jen tak vykládat nenecháme.

LulinoLukáš Nejedlý
Praha - Hostivice
22 let

Intro

Tímto příspěvkem otevřel Lul!no vášnivou debatu na zmiňovaném GB poté, co proběhla menší přestřelka na webu n@name (dříve v@s), která měla za následek Lulinovo vyhození z klanu.

ubohost a dmnce PB lolků nemá mezí, po tom co vyhráli, uráželi a divili se že jejich se jim urážky vraceli, lama-člen chtěl demo a vykálil se na pravidla, o demo má žádat CL, nicméně pod tlakem urážek sem demo upnul a zaslal, údajně SEM ALE CHEATER, jak je psáno pod komentem na našem webu. Žádam, aby byl tento LOL-klan alias PBCucáci vyloučen z turnaje za obvinění bez důkazů, lamy! to nemá mezí co si dovolej. Omlouvám se, ale nervy mám jedny a nenecham se urážet. Dále vyzívám i ostatní klany co ještě o PBC neví, že je to klan lhářů a skripterů, aby je bajkotovali a nehráli s nima. Díky

"Obvinění bez důkazů" začalo potom, co nás LOLino po jednom nočním prohraném zápase nařkl ze skriptování, takže jsme po něm chtěli v dalších zápasech demo, s čímž byl problém.

Demo + Cint 1

Lulda demo poslal až poté, co jsme ho na maximum vyprudili a až poté, co jsme všichni poslali svá dema jeho clan-leaderovi, nicméně na svůj opožděný čin je patřičné hrdý a často ho předhazuje.

hmmm, ty kundo si dostaval coud jako hovado a pak tu tvrdite ze mam city :D demo sem poslal a vsichni si tu muzou najit odkaz ty lamo! nemas nic, mas jenom vyhruzky a divis se ze ti je vracim :D to je proste NEUVERITELNY

A máme zde první cint.

a sám to demo nepošle, nj... kua tak kde je spravedlnost??

Dema jsme poslali všichni...

PBC porodili šimpanzi

Lulánkovi silně ruply nervy a začal se navážet do našich rodičů.

vás porodili šimpanzi nebo kdo, na ty ste ještě chytrý že napíšete nějaký písmenka sem vůbec!

Cint 2

Přirovnávat naše rodiče k šimpanzům nám přišlo docela moc, tak jsme se ohradili, nicméně, že prý jsme si začali, což je samozřejmě nesmysl.

ty kundooo, tenkrat ste se navazeli do my matky ty HOVADO POJEBANY¨, abys chcip ty zmrde! 10,5 milionu lidi hovádko, máš co dělat abys mě našel chcípáku zajeblej.. LHARI JAK TO TAJEJ! kdyby už mi někdo pomohl dávno, byl by sváma ámen vy sráči a teĎ byste neměli ani jednu lež v kaspe! přeposíláte sem jen co se vám hodí, LAMY! ale to kvůli čemu to začalo, to tu chybí! DMNCEE! MACHRUJES CO? SES NABUSENEJ 30TI LETEJ FRAJER? no a co tak když mě najdeš zmlátíš mě? TO TI NEPOMUZE OD TVY UBOHOSTI A LHANI! myslíš že se tě bojim? neboj voe, tu první ránu si vychutnam!

Po snaze Lulikovi vysvětlit, že se nic takového nestalo a že si to jeho nemocný mozek vymyslel, následoval další příspěvek.

zajímavý jak to najednou přecházíte! do mý matky se navážel minul fix! ale to neni pravda že, to sem si vymyslel :D HHH, LHARI, NIC NEZ LHARI

Cint 3

Dále nám z našeho šampónka f1xe udělal plešouna s bomberem a mikinou Lonsdale.

fixi dobrá lež, pamatuju si to přesně cos psal ty kunde... nj nácek, aby ti jednou někdo pořádně rozbil hlavu až zas budeš na tý demonstraci nebo na tom pochodu, jak ses tady chlubíval na icq než si skončil v ignor listu :D PROSTE LZI

Cint 4

Tohle je obzvlášť povedený výplod. Náš Kuchtík, zřejmě masochista, dobrovolně hraje v klanu s bandou namachrovaných dementů. Kuchtíku a pokapáváš se taky voskem?

Kuchtík měl pravdu, minimálně půl PBC sou namachrovaný dmnti..

Cint 5 ??

Tento cint nelze považovat tak úplně za nesmysl, protože Lulina známe naštěstí jen chvilku a na GP jsme ho opravdu nikdo nepotkali, ale nechápu, kde jinde by se Lulino naučil takovým vybraným způsobům. Jestli ho tam někdo viděl, napište, prosím, do GB.

GP? v životě sem tam nehrál ani minutu.. nvm kam tim tohle směřuješ? nj to řikaj ty skilly, co pak nadávaj když je někdo lepší než oni že?

Finiš

Lulinovo snůšku nesmyslů nelze zakončit jinak, než jeho velmi povedeným příspěvkem, kterému byla malá písmenka opravdu malá..:-)

LZI NIC NEZ LZI, CHUDACI JAK SE DOPLNUJOU A JAK SE DOHODLI! DO NEBE VOLAJICI! ABYSTE CHCIPLI ZMRDI

Lulčo dej si bacha, ať tě neklepne pepka, máš na to pěkný náběh.

P.S.: Naprosto uznávám, že příspěvky takto vytržené z kontextu nejsou vůči Lulinovi úplně fér, nicméně ten ubožák si fér jednání nezaslouží. Dost na tom, že se kvůli němu nedohraje turnaj v@s cup.

Speciální bonus - schizofrenie v praxi

Totální korunu Lulino všemu nasadil tím, že ve 3. osobě začal hájit sám sebe. Zde jsou příspěvky jeho alterega s nickem LAL.

prej vám poslal demo jako poslední jo? hmm, kkůtci, von ho upnul na edisk před půlnocí a jak je známo lamky tak to nějakou dobu trvá! ten odkaz na edisk tu někde ještě je, se ostatní můžou přesvědčit.. Prostě jen další důkaz jak lžete! lowky, měl pravdu! a ještě vám k tomu přidal config a prej to je čítr.. hmm strašně ale strašně LOOOW KLAN STE NO! kam ste to až dotáhli.

to fakt nemá cenu vše číst, vždyt vy si navzájem protiřečíte.. to je tak low, tak smutně low, že vám je některejm i víc, strašně moc looow! i tý holce ste začli nadávat taky (prej koště)! to je tak strašně ubohý, jak používáte jen co se vám hodí vůbec se mu nedivim že tady slovníkem nešetřil po tom co mu v zájmu klidu smazali důkazy a vše co se psalo jinde. Totiž to by snad každej v jeho kůži vyletěl.. LOOOOW, strašně moc LOW!

ve 3.osobe? lol lol lol - desně low! vas klan je opravdu ubohej! a plnej hajzlu, jen furt napadate, strasne looow! vzdyt ty picko von tu neodepsal uz par dnu magore*3

Jestli správně chápu význam Lulkova oblíbeného slova "low", tak musím konstatovat, že něco co je víc low než tato zoufalost, jsem ještě neviděl. Lulino píšeš, že jsme to dotáhli daleko, ale tak daleko, jako jsi to dokázal ty, jistě ne... Měj se.

Valid HTML 4.01 Transitional © 2006 by .:Growsitch:. Valid CSS